تلفن تماس و مشاوره
021-86095462
 
ساعات کاری دفتر
9:00 تا 18:00
خدمات حقوقی
جهت آشنایی با خدمات دفتر وکالت دادگران وارد لینک ها و صفحات زیر شوید.
دعاوی حقوقی

دفتر وکالت دادگران حامی خدمات خود را در زمینه دعاوی حقوقی و دعاوی مدنی که بطور کلی شامل دعاوی ناشی از اموال و املاک، دعاوی ناشی از قراردادها، دعاوی ناشی از روابط حقوقی اشخاص خصوصی و غیر دولتی می شود را مطابق فهرست زیر ارائه می نماید.

دعاوی کیفری

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی خدمات حقوقی خود در زمینه دعاوی کیفری که بطور اجمالی شامل کلاهبرداری،جعل،خیانت در امانت،سرقت،قتل و....است را مطابق انچه در ادامه خواهد آمد به مخاطبان گرامی ارائه می نماید.

دعاوی خانواده

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی خدمات حقوقی ویژه و خاص خود را در زمینه دعاوی خانوادگی و دعاوی بین زوجین و اعضای خانواده مطابق آنچه در ادامه خواهد آمد به هم وطنان مقیم ایران و ایرانیان مقیم خارج ارائه می نماید.

ایرانیان مقیم خارج

ما آماده ی یگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان خارج از کشور هستیم و خدمات حقوقی متنوعی را از سال 2019 به ایرانیان مقیم خارج از کشور ارائه می دهیم.

دعاوی ناشی از ارث

مقررات مربوط به انحصار وراثت در حقوق ایران در قانون تصدیق انحصار وراثت و قانون امور حسبی آمده است که ما میتوانیم خدماتی حرفه ای در این زمینه ارائه دهیم

دعاوی کار و اداری

از جمله خدمات ما پیگیری دعاوی مربوط به چک و سایر اسناد تجاری و دعاوی ناشی از عملیات اشخاص تاجر و شرکت های تجاری می باشد.

صفحه 1 از 4ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  بعدی   انتها   

دریافت وقت مشاوره حقوقی با ما

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی و اعطای وکالت به وکیل پایه یک دادگستری و جهت هماهنگی و دریافت وقت مشاوره حقوقی کلیک کنید.